دکتر امیررضا سلامت شریف

عمومی
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 16 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر امیررضا سلامت شریف نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر امیررضا سلامت شریف چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر امیررضا سلامت شریف چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر امیررضا سلامت شریف مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر امیررضا سلامت شریف رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر امیررضا سلامت شریف نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر امیررضا سلامت شریف چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر امیررضا سلامت شریف

دکتر امیررضا سلامت شریف عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امیررضا سلامت شریف یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر امیررضا سلامت شریف تهران است. شما میتوانید از دکتر امیررضا سلامت شریف خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر امیررضا سلامت شریف 16 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر امیررضا سلامت شریف جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امیررضا سلامت شریف

دکتر امیررضا سلامت شریف دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امیررضا سلامت شریف مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امیررضا سلامت شریف عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.