درمانکده
دکتر فرزاد رسول‌اف

دکتر فرزاد رسول‌اف

گیلان
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
مشاوره صوتی

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۲۱ آذر ساعت 09:00
آنلاین

آدرس مطب دکتر فرزاد رسول‌اف

مطب استان گیلان

استان گیلان - شهرستان لاهیجان - خیابان 22 آبان - ساختمان دکتر محیطی - طبقه دوم - کلینیک نیک اندیش

هنوز بیمارهای دکتر فرزاد رسول‌اف نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرزاد رسول‌اف نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرزاد رسول‌اف، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرزاد رسول‌اف چیست؟

دکتر فرزاد رسول‌اف دکترای روانشناسی هستند.

زودترین نوبت دکتر فرزاد رسول‌اف چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرزاد رسول‌اف را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرزاد رسول‌اف مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرزاد رسول‌اف در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرزاد رسول‌اف رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرزاد رسول‌اف مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرزاد رسول‌اف چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرزاد رسول‌اف با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فرزاد رسول‌اف

دکتر فرزاد رسول‌اف دکترای روانشناسی به شماره نظام پزشکی null یکی از پزشکان گیلان با سابقه کاری بیش از 17 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر فرزاد رسول‌اف: استان گیلان - شهرستان لاهیجان - خیابان 22 آبان - ساختمان دکتر محیطی - طبقه دوم - کلینیک نیک اندیش

تجربه دکتر فرزاد رسول‌اف

دکتر فرزاد رسول‌اف کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی و دکترای روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر فرزاد رسول‌اف مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر فرزاد رسول‌اف دکترای روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر