دکتر فاطمه حسن پور بهابادی

عمومی
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 9 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر فاطمه حسن پور بهابادی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر فاطمه حسن پور بهابادی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر فاطمه حسن پور بهابادی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر فاطمه حسن پور بهابادی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر فاطمه حسن پور بهابادی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر فاطمه حسن پور بهابادی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر فاطمه حسن پور بهابادی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر فاطمه حسن پور بهابادی

دکتر فاطمه حسن پور بهابادی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر فاطمه حسن پور بهابادی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر فاطمه حسن پور بهابادی تهران است. شما میتوانید از دکتر فاطمه حسن پور بهابادی خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر فاطمه حسن پور بهابادی 9 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر فاطمه حسن پور بهابادی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر فاطمه حسن پور بهابادی

دکتر فاطمه حسن پور بهابادی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر فاطمه حسن پور بهابادی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر فاطمه حسن پور بهابادی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.