دکتر محمدرضا مروج اسکوئی

عمومی
شماره نظام پزشکی : null
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین دارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر محمدرضا مروج اسکوئی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر محمدرضا مروج اسکوئی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمدرضا مروج اسکوئی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمدرضا مروج اسکوئی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمدرضا مروج اسکوئی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمدرضا مروج اسکوئی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمدرضا مروج اسکوئی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمدرضا مروج اسکوئی چقدر است؟

دربارۀ دکتر محمدرضا مروج اسکوئی

دکتر محمدرضا مروج اسکوئی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدرضا مروج اسکوئی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر محمدرضا مروج اسکوئی تهران - میدان ونک‌ - خیابان ملاصدرا - پلاک 29 - طبقه دوم است. شما میتوانید از دکتر محمدرضا مروج اسکوئی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدرضا مروج اسکوئی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدرضا مروج اسکوئی

دکتر محمدرضا مروج اسکوئی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدرضا مروج اسکوئی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدرضا مروج اسکوئی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.