دکتر محسن رضایی تل زالی

متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی)
شماره نظام پزشکی : null
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 13 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر محسن رضایی تل زالی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محسن رضایی تل زالی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محسن رضایی تل زالی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محسن رضایی تل زالی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محسن رضایی تل زالی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محسن رضایی تل زالی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محسن رضایی تل زالی چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر محسن رضایی تل زالی

دکتر محسن رضایی تل زالی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محسن رضایی تل زالی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر محسن رضایی تل زالی تهران است. شما میتوانید از دکتر محسن رضایی تل زالی خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محسن رضایی تل زالی 13 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر محسن رضایی تل زالی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محسن رضایی تل زالی

دکتر محسن رضایی تل زالی دارای مدرک متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محسن رضایی تل زالی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محسن رضایی تل زالی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.