درمانکده
دکتر مونا جعفری جوزانی

دکتر مونا جعفری جوزانی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
مشاوره صوتی

350,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 12:00
آنلاین

هنوز بیمارهای دکتر مونا جعفری جوزانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مونا جعفری جوزانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مونا جعفری جوزانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مونا جعفری جوزانی چیست؟

دکتر مونا جعفری جوزانی دکترای روانشناسی هستند.

زودترین نوبت دکتر مونا جعفری جوزانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مونا جعفری جوزانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مونا جعفری جوزانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مونا جعفری جوزانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مونا جعفری جوزانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مونا جعفری جوزانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مونا جعفری جوزانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مونا جعفری جوزانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مونا جعفری جوزانی

دکتر مونا جعفری جوزانی دکترای روانشناسی به شماره نظام پزشکی 14081 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 17 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

تجربه دکتر مونا جعفری جوزانی

دکتر مونا جعفری جوزانی کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی و دکترای روانشناسی است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر مونا جعفری جوزانی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر مونا جعفری جوزانی دکترای روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر