درمانکده
زینب شهبازی

زینب شهبازی

گیلان
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00
مشاوره متنی

300,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
آنلاین

آدرس مطب زینب شهبازی

مطب رشت

رشت - چهارراه گلسار - پل بوسار - مرکز مشاوره طرح واره نو

هنوز بیمارهای دکتر زینب شهبازی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از زینب شهبازی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی زینب شهبازی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص زینب شهبازی چیست؟

زینب شهبازی کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت زینب شهبازی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت زینب شهبازی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از زینب شهبازی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین زینب شهبازی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از زینب شهبازی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به زینب شهبازی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت زینب شهبازی چقدر است؟

هزینه ویزیت زینب شهبازی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره زینب شهبازی

زینب شهبازی کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. زینب شهبازی یکی از پزشکان گیلان با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 33082 هستند. آدرس مطب زینب شهبازی رشت - چهارراه گلسار - پل بوسار - مرکز مشاوره طرح واره نو است. شما میتوانید از زینب شهبازی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره صوتی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت زینب شهبازی 4 مهر است. بیماران و مراجعین زینب شهبازی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه زینب شهبازی

زینب شهبازی دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به زینب شهبازی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از زینب شهبازی کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر