دکتر محمدهادی صاحبی بزاز

متخصص گوش، حلق و بینی(ENT)
شماره نظام پزشکی : null
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر محمدهادی صاحبی بزاز را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر محمدهادی صاحبی بزاز نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمدهادی صاحبی بزاز چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمدهادی صاحبی بزاز چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمدهادی صاحبی بزاز مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمدهادی صاحبی بزاز رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمدهادی صاحبی بزاز نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمدهادی صاحبی بزاز چقدر است؟

دربارۀ دکتر محمدهادی صاحبی بزاز

دکتر محمدهادی صاحبی بزاز متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدهادی صاحبی بزاز یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی null هستند. آدرس مطب دکتر محمدهادی صاحبی بزاز تهران است. شما میتوانید از دکتر محمدهادی صاحبی بزاز خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمدهادی صاحبی بزاز جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدهادی صاحبی بزاز

دکتر محمدهادی صاحبی بزاز دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدهادی صاحبی بزاز مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدهادی صاحبی بزاز متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.