درمانکده
نفیسه مشجری

نفیسه مشجری

مشهد
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

300,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 11:00
مشاوره متنی

100,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین

آدرس مطب نفیسه مشجری

مطب مشهد

مشهد - خیابان فلسطین - بین فلسطین ۲۰ و ۲۲ - پلاک ۳ - ساختمان فلسطین - طبقه ۳ - واحد ۴

هنوز بیمارهای دکتر نفیسه مشجری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از نفیسه مشجری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی نفیسه مشجری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص نفیسه مشجری چیست؟

نفیسه مشجری کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت نفیسه مشجری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت نفیسه مشجری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از نفیسه مشجری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین نفیسه مشجری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از نفیسه مشجری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به نفیسه مشجری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت نفیسه مشجری چقدر است؟

هزینه ویزیت نفیسه مشجری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره نفیسه مشجری

نفیسه مشجری کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. نفیسه مشجری یکی از پزشکان مشهد با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی __ هستند. آدرس مطب نفیسه مشجری مشهد - خیابان فلسطین - بین فلسطین ۲۰ و ۲۲ - پلاک ۳ - ساختمان فلسطین - طبقه ۳ - واحد ۴ است. شما میتوانید از نفیسه مشجری خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت نفیسه مشجری 8 مهر است. بیماران و مراجعین نفیسه مشجری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه نفیسه مشجری

نفیسه مشجری دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به نفیسه مشجری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از نفیسه مشجری کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر