نوبت دهی دکتر حسن حسن زاده برادران  متخصص جراحی عمومی

دکتر حسن حسن زاده برادران

متخصص جراحی عمومی
شماره نظام پزشکی : 40350
تجربه 12سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر حسن حسن زاده برادران را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر حسن حسن زاده برادران نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر حسن حسن زاده برادران چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر حسن حسن زاده برادران چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر حسن حسن زاده برادران مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر حسن حسن زاده برادران رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر حسن حسن زاده برادران نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر حسن حسن زاده برادران چقدر است؟

دربارۀ دکتر حسن حسن زاده برادران

دکتر حسن حسن زاده برادران متخصص جراحی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حسن حسن زاده برادران یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 40350 هستند. آدرس مطب دکتر حسن حسن زاده برادران تهران است. شما میتوانید از دکتر حسن حسن زاده برادران خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حسن حسن زاده برادران جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حسن حسن زاده برادران

دکتر حسن حسن زاده برادران دارای مدرک متخصص جراحی عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حسن حسن زاده برادران مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حسن حسن زاده برادران متخصص جراحی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.