درمانکده
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۵ مهر ساعت 14:00
مشاوره تلفنی

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر مریم تشویقی

مطب تهران

تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از پارک ساعی - روبروی ایستگاه توانیر - کوچه ترابنده - پلاک 4 - واحد 19

هنوز بیمارهای دکتر مریم تشویقی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مریم تشویقی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مریم تشویقی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مریم تشویقی چیست؟

دکتر مریم تشویقی فوق تخصص خون و سرطان کودکان (هماتولوژی و آنکولوژی کودکان) هستند.

زودترین نوبت دکتر مریم تشویقی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مریم تشویقی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مریم تشویقی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مریم تشویقی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مریم تشویقی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مریم تشویقی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مریم تشویقی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم تشویقی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مریم تشویقی

دکتر مریم تشویقی فوق تخصص خون و سرطان کودکان (هماتولوژی و آنکولوژی کودکان) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مریم تشویقی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر مریم تشویقی تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از پارک ساعی - روبروی ایستگاه توانیر - کوچه ترابنده - پلاک 4 - واحد 19 است. شما میتوانید از دکتر مریم تشویقی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مریم تشویقی 12 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مریم تشویقی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مریم تشویقی

دکتر مریم تشویقی دارای مدرک فوق تخصص خون و سرطان کودکان (هماتولوژی و آنکولوژی کودکان) و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مریم تشویقی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مریم تشویقی فوق تخصص خون و سرطان کودکان (هماتولوژی و آنکولوژی کودکان) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر