درمانکده
دکتر امین افشاری مقدم

دکتر امین افشاری مقدم

مشهد
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

170,000

تومان

اولین نوبت خالی: امروز ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر امین افشاری مقدم

مطب مشهد

مشهد - کوهسنگی 6 - ساختمان پلاتینیوم - طبقه 7 - واحد 28

هنوز بیمارهای دکتر امین افشاری مقدم نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر امین افشاری مقدم نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر امین افشاری مقدم، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر امین افشاری مقدم چیست؟

دکتر امین افشاری مقدم فلوشیپ سرطانهای دستگاه ادراری هستند.

زودترین نوبت دکتر امین افشاری مقدم چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر امین افشاری مقدم را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر امین افشاری مقدم مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر امین افشاری مقدم در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر امین افشاری مقدم رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر امین افشاری مقدم مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر امین افشاری مقدم چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امین افشاری مقدم با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر امین افشاری مقدم

دکتر امین افشاری مقدم فلوشیپ سرطانهای دستگاه ادراری به شماره نظام پزشکی 96688 یکی از پزشکان مشهد با سابقه کاری بیش از 17 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر امین افشاری مقدم: مشهد - کوهسنگی 6 - ساختمان پلاتینیوم - طبقه 7 - واحد 28

تجربه دکتر امین افشاری مقدم

دکتر امین افشاری مقدم متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر امین افشاری مقدم مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر امین افشاری مقدم فلوشیپ سرطانهای دستگاه ادراری به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر