درمانکده
دکتر محمدتقی تائبی

دکتر محمدتقی تائبی

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۱ آذر ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر محمدتقی تائبی

مطب تهران

تهران - خیابان قلعه مرغی (شهیدان برادران حسنی) - نرسیده به میدان شهدای مدافع حرم - روبروی مسجد فاطمیه - نبش کوچه شهید گونه ای - پلاک 1

هنوز بیمارهای دکتر محمدتقی تائبی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدتقی تائبی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدتقی تائبی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدتقی تائبی چیست؟

دکتر محمدتقی تائبی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدتقی تائبی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدتقی تائبی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدتقی تائبی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدتقی تائبی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدتقی تائبی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدتقی تائبی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدتقی تائبی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدتقی تائبی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمدتقی تائبی

دکتر محمدتقی تائبی متخصص پوست و مو به شماره نظام پزشکی 20684 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 36 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر محمدتقی تائبی: تهران - خیابان قلعه مرغی (شهیدان برادران حسنی) - نرسیده به میدان شهدای مدافع حرم - روبروی مسجد فاطمیه - نبش کوچه شهید گونه ای - پلاک 1

تجربه دکتر محمدتقی تائبی

دکتر محمدتقی تائبی متخصص پوست و مو است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر محمدتقی تائبی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر محمدتقی تائبی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر