درمانکده
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:00

آدرس مطب دکتر امیدرضا ایزدی

مطب شیراز

شیراز - بلوار زند - حدفاصل خیابان ۲۰ تیر (بیست متری سینما سعدی) و خیابان فلسطین - جنب کوچه ۴۵ - ساختمان پزشکی آراد - طبقه۴ - واحد ۱۱

هنوز بیمارهای دکتر امیدرضا ایزدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر امیدرضا ایزدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر امیدرضا ایزدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر امیدرضا ایزدی چیست؟

دکتر امیدرضا ایزدی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر امیدرضا ایزدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر امیدرضا ایزدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر امیدرضا ایزدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر امیدرضا ایزدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر امیدرضا ایزدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر امیدرضا ایزدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر امیدرضا ایزدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امیدرضا ایزدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر امیدرضا ایزدی

دکتر امیدرضا ایزدی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به شماره نظام پزشکی 110219 یکی از پزشکان شیراز با سابقه کاری بیش از 10 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر امیدرضا ایزدی: شیراز - بلوار زند - حدفاصل خیابان ۲۰ تیر (بیست متری سینما سعدی) و خیابان فلسطین - جنب کوچه ۴۵ - ساختمان پزشکی آراد - طبقه۴ - واحد ۱۱

تجربه دکتر امیدرضا ایزدی

دکتر امیدرضا ایزدی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر امیدرضا ایزدی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر امیدرضا ایزدی متخصص جراح کلیه و مجاری ادراری(اورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر