درمانکده
دکتر لاله ایزدی

دکتر لاله ایزدی

کرج
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 12:00

آدرس مطب دکتر لاله ایزدی

مطب کرج

کرج - چهارراه طالقانی - ابتدای طالقانی جنوبی - جنب بانک کشاورزی - کوچه مصطفی خمینی - ساختمان پزشکان طالقانی - طبقه ۵

هنوز بیمارهای دکتر لاله ایزدی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر لاله ایزدی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر لاله ایزدی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر لاله ایزدی چیست؟

دکتر لاله ایزدی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند.

زودترین نوبت دکتر لاله ایزدی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر لاله ایزدی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر لاله ایزدی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر لاله ایزدی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر لاله ایزدی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر لاله ایزدی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر لاله ایزدی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر لاله ایزدی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر لاله ایزدی

دکتر لاله ایزدی متخصص جراحی مغز و اعصاب به شماره نظام پزشکی 111982 یکی از پزشکان کرج با سابقه کاری بیش از 7 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر لاله ایزدی: کرج - چهارراه طالقانی - ابتدای طالقانی جنوبی - جنب بانک کشاورزی - کوچه مصطفی خمینی - ساختمان پزشکان طالقانی - طبقه ۵

تجربه دکتر لاله ایزدی

دکتر لاله ایزدی متخصص جراحی مغز و اعصاب است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر لاله ایزدی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر لاله ایزدی متخصص جراحی مغز و اعصاب به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر