درمانکده
دکتر علی فاطمی شریعت پناهی

دکتر علی فاطمی شریعت پناهی

تهران
1.0
1 نظر
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 15:00

آدرس مطب دکتر علی فاطمی شریعت پناهی

مطب تهران

تهران - خیابان ستارخان - جنب خشکبار عیوب - کوچه نیلوفر - پلاک 3

هنوز بیمارهای دکتر علی فاطمی شریعت پناهی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علی فاطمی شریعت پناهی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علی فاطمی شریعت پناهی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علی فاطمی شریعت پناهی چیست؟

دکتر علی فاطمی شریعت پناهی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر علی فاطمی شریعت پناهی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علی فاطمی شریعت پناهی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علی فاطمی شریعت پناهی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علی فاطمی شریعت پناهی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علی فاطمی شریعت پناهی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علی فاطمی شریعت پناهی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علی فاطمی شریعت پناهی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی فاطمی شریعت پناهی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر علی فاطمی شریعت پناهی

دکتر علی فاطمی شریعت پناهی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به شماره نظام پزشکی 21326 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 42 سال است.برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر علی فاطمی شریعت پناهی: تهران - خیابان ستارخان - جنب خشکبار عیوب - کوچه نیلوفر - پلاک 3

تجربه دکتر علی فاطمی شریعت پناهی

دکتر علی فاطمی شریعت پناهی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) است.تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر علی فاطمی شریعت پناهی مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند.شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر علی فاطمی شریعت پناهی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر