درمانکده
دکتر فرشید محبوبی راد

دکتر فرشید محبوبی راد

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

100,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 11:20

آدرس مطب دکتر فرشید محبوبی راد

مطب تهران

تهران - خیابان شریعتی - روبروی ایستگاه مترو شریعتی - کوچه احمدیه یکم - پلاک 11 - طبقه چهارم

هنوز بیمارهای دکتر فرشید محبوبی راد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر فرشید محبوبی راد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر فرشید محبوبی راد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر فرشید محبوبی راد چیست؟

دکتر فرشید محبوبی راد متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر فرشید محبوبی راد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر فرشید محبوبی راد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر فرشید محبوبی راد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر فرشید محبوبی راد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر فرشید محبوبی راد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر فرشید محبوبی راد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر فرشید محبوبی راد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر فرشید محبوبی راد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فرشید محبوبی راد

دکتر فرشید محبوبی راد متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به شماره نظام پزشکی 93310 یکی از پزشکان تهران با سابقه کاری بیش از 12 سال است. برای اطلاع از نظرات سایر مراجعه‌کنندگان درباره این پزشک می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.
آدرس مطب دکتر فرشید محبوبی راد: تهران - خیابان شریعتی - روبروی ایستگاه مترو شریعتی - کوچه احمدیه یکم - پلاک 11 - طبقه چهارم

تجربه دکتر فرشید محبوبی راد

دکتر فرشید محبوبی راد متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) است. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر فرشید محبوبی راد مراجعه کرده و از خدمات این پزشک راضی بوده‌اند. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از دکتر فرشید محبوبی راد متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی یا تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر