درمانکده
محیا محرابی پور

محیا محرابی پور

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

400,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۹ مهر ساعت 16:00
مشاوره متنی

100,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

250,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
تماس تلفنی

آدرس مطب محیا محرابی پور

مطب تهران

تهران - خیابان شریعتی - جنب مترو شریعتی - ساختمان پزشکان نیکان - طبقه 5 - واحد 1

هنوز بیمارهای دکتر محیا محرابی پور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از محیا محرابی پور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی محیا محرابی پور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص محیا محرابی پور چیست؟

محیا محرابی پور کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت محیا محرابی پور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت محیا محرابی پور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از محیا محرابی پور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین محیا محرابی پور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از محیا محرابی پور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به محیا محرابی پور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت محیا محرابی پور چقدر است؟

هزینه ویزیت محیا محرابی پور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره محیا محرابی پور

محیا محرابی پور کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. محیا محرابی پور یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 7 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 32342 هستند. آدرس مطب محیا محرابی پور تهران - خیابان شریعتی - جنب مترو شریعتی - ساختمان پزشکان نیکان - طبقه 5 - واحد 1 است. شما میتوانید از محیا محرابی پور خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت محیا محرابی پور 8 مهر است. بیماران و مراجعین محیا محرابی پور جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه محیا محرابی پور

محیا محرابی پور دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به محیا محرابی پور مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از محیا محرابی پور کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر