نوبت دهی دکتر محمد مهدی درویش زاده  متخصص گوش، حلق و بینی(ENT)

دکتر محمد مهدی درویش زاده

متخصص گوش، حلق و بینی(ENT)
شماره نظام پزشکی : 187110
امکان دریافت مشاوره تلفنی ، متنی
تجربه 3سال
سریع‌ترین زمان ویزیت 8 خرداد
پرداخت آنلاین دارد
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
مشاوره تلفنی

چطور می‌توانم از دکتر محمد مهدی درویش زاده نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر محمد مهدی درویش زاده چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر محمد مهدی درویش زاده چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر محمد مهدی درویش زاده مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر محمد مهدی درویش زاده رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر محمد مهدی درویش زاده نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر محمد مهدی درویش زاده چقدر است؟

Item 1 of 16

دربارۀ دکتر محمد مهدی درویش زاده

دکتر محمد مهدی درویش زاده متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمد مهدی درویش زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 3 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 187110 هستند. آدرس مطب دکتر محمد مهدی درویش زاده تهران است. شما میتوانید از دکتر محمد مهدی درویش زاده خدمات مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمد مهدی درویش زاده 8 خرداد است. بیماران و مراجعین دکتر محمد مهدی درویش زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمد مهدی درویش زاده

دکتر محمد مهدی درویش زاده دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمد مهدی درویش زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمد مهدی درویش زاده متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.