درمانکده
دکتر آرزو آسترکی

دکتر آرزو آسترکی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر آرزو آسترکی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر آرزو آسترکی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر آرزو آسترکی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر آرزو آسترکی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر آرزو آسترکی چیست؟

دکتر آرزو آسترکی فلوشیپ شبکیه هستند.

زودترین نوبت دکتر آرزو آسترکی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر آرزو آسترکی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر آرزو آسترکی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر آرزو آسترکی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر آرزو آسترکی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر آرزو آسترکی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر آرزو آسترکی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آرزو آسترکی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر آرزو آسترکی

دکتر آرزو آسترکی فلوشیپ شبکیه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر آرزو آسترکی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی __ هستند. آدرس مطب دکتر آرزو آسترکی تهران است. شما میتوانید از دکتر آرزو آسترکی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر آرزو آسترکی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر آرزو آسترکی

دکتر آرزو آسترکی دارای مدرک فلوشیپ شبکیه و متخصص چشم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر آرزو آسترکی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر آرزو آسترکی فلوشیپ شبکیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر