درمانکده
پیوند بابائی دارابخانی

پیوند بابائی دارابخانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر پیوند بابائی دارابخانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر پیوند بابائی دارابخانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از پیوند بابائی دارابخانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی پیوند بابائی دارابخانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص پیوند بابائی دارابخانی چیست؟

پیوند بابائی دارابخانی کارشناس تغذیه هستند.

زودترین نوبت پیوند بابائی دارابخانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت پیوند بابائی دارابخانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از پیوند بابائی دارابخانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین پیوند بابائی دارابخانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از پیوند بابائی دارابخانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به پیوند بابائی دارابخانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت پیوند بابائی دارابخانی چقدر است؟

هزینه ویزیت پیوند بابائی دارابخانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره پیوند بابائی دارابخانی

پیوند بابائی دارابخانی کارشناس تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. پیوند بابائی دارابخانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 4062 هستند. آدرس مطب پیوند بابائی دارابخانی تهران است. شما میتوانید از پیوند بابائی دارابخانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین پیوند بابائی دارابخانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه پیوند بابائی دارابخانی

پیوند بابائی دارابخانی دارای مدرک کارشناس تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به پیوند بابائی دارابخانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از پیوند بابائی دارابخانی کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر