نوبت دهی دکتر پیوند بابائی دارابخانی  کارشناس تغذیه

پیوند بابائی دارابخانی

کارشناس تغذیه
شماره نظام پزشکی : 4062
تجربه 102سال
سریع‌ترین زمان ویزیت نوبت دهی غیر فعال
پرداخت آنلاین ندارد

در صورتی که فقط قصد ویزیت با دکتر پیوند بابائی دارابخانی را دارید، لطفا دکمه زیر را بزنید

Item 1 of 16

چطور می‌توانم از دکتر پیوند بابائی دارابخانی نوبت دریافت کنم؟

تخصص دکتر پیوند بابائی دارابخانی چیست؟

زودترین نوبت ویزیت دکتر پیوند بابائی دارابخانی چه زمانی است؟

آیا می‌توان از دکتر پیوند بابائی دارابخانی مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

سایر بیماران تا چه اندازه از دکتر پیوند بابائی دارابخانی رضایت داشته‌اند؟

برای دریافت نوبت از دکتر پیوند بابائی دارابخانی نیاز به پشتیبانی دارم. چطور می‌توانم با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کنم؟

هزینه ویزیت دکتر پیوند بابائی دارابخانی چقدر است؟

دربارۀ پیوند بابائی دارابخانی

پیوند بابائی دارابخانی کارشناس تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. پیوند بابائی دارابخانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 4062 هستند. آدرس مطب پیوند بابائی دارابخانی تهران است. شما میتوانید از پیوند بابائی دارابخانی خدمات پزشکی دریافت کنید. بیماران و مراجعین پیوند بابائی دارابخانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه پیوند بابائی دارابخانی

پیوند بابائی دارابخانی دارای مدرک کارشناس تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به پیوند بابائی دارابخانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از پیوند بابائی دارابخانی کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.