درمانکده
دکتر رضا مظفری

دکتر رضا مظفری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر رضا مظفری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر رضا مظفری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رضا مظفری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رضا مظفری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رضا مظفری چیست؟

دکتر رضا مظفری متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر رضا مظفری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رضا مظفری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رضا مظفری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رضا مظفری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رضا مظفری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رضا مظفری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رضا مظفری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا مظفری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر رضا مظفری

دکتر رضا مظفری متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رضا مظفری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 54118 هستند. آدرس مطب دکتر رضا مظفری تهران است. شما میتوانید از دکتر رضا مظفری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر رضا مظفری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رضا مظفری

دکتر رضا مظفری دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رضا مظفری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رضا مظفری متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر