درمانکده
سارا سلامت شریف

سارا سلامت شریف

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

450,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 14:00
مشاوره متنی

300,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره صوتی

400,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۲ مهر ساعت 12:00
آنلاین

آدرس مطب سارا سلامت شریف

مطب تهران

تهران - شریعتی - نرسیده به میدان قدس - جنب داروخانه مهدی مشهدی - طبقه دوم کلینیک کهن

هنوز بیمارهای دکتر سارا سلامت شریف نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از سارا سلامت شریف نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی سارا سلامت شریف، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص سارا سلامت شریف چیست؟

سارا سلامت شریف کارشناسی ارشد روانشناسی هستند.

زودترین نوبت سارا سلامت شریف چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت سارا سلامت شریف را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از سارا سلامت شریف مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین سارا سلامت شریف در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از سارا سلامت شریف رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به سارا سلامت شریف مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت سارا سلامت شریف چقدر است؟

هزینه ویزیت سارا سلامت شریف با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره سارا سلامت شریف

سارا سلامت شریف کارشناسی ارشد روانشناسی از پزشکان درمانکده‌اند. سارا سلامت شریف یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 5 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی 8441 هستند. آدرس مطب سارا سلامت شریف تهران - شریعتی - نرسیده به میدان قدس - جنب داروخانه مهدی مشهدی - طبقه دوم کلینیک کهن است. شما میتوانید از سارا سلامت شریف خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره صوتی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت سارا سلامت شریف 10 مهر است. بیماران و مراجعین سارا سلامت شریف جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه سارا سلامت شریف

سارا سلامت شریف دارای مدرک کارشناس روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به سارا سلامت شریف مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از سارا سلامت شریف کارشناسی ارشد روانشناسی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر