درمانکده
دکتر آزاده توکلی دارستانی

دکتر آزاده توکلی دارستانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر آزاده توکلی دارستانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر آزاده توکلی دارستانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر آزاده توکلی دارستانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر آزاده توکلی دارستانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر آزاده توکلی دارستانی چیست؟

دکتر آزاده توکلی دارستانی دکترای تغذیه هستند.

زودترین نوبت دکتر آزاده توکلی دارستانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر آزاده توکلی دارستانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر آزاده توکلی دارستانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر آزاده توکلی دارستانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر آزاده توکلی دارستانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر آزاده توکلی دارستانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر آزاده توکلی دارستانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر آزاده توکلی دارستانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر آزاده توکلی دارستانی

دکتر آزاده توکلی دارستانی دکترای تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر آزاده توکلی دارستانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی ت-1426 هستند. آدرس مطب دکتر آزاده توکلی دارستانی تهران است. شما میتوانید از دکتر آزاده توکلی دارستانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر آزاده توکلی دارستانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر آزاده توکلی دارستانی

دکتر آزاده توکلی دارستانی دارای مدرک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر آزاده توکلی دارستانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر آزاده توکلی دارستانی دکترای تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر