درمانکده
دکتر رضا قادری

دکتر رضا قادری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر رضا قادری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر رضا قادری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر رضا قادری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر رضا قادری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر رضا قادری چیست؟

دکتر رضا قادری فوق تخصص بیماریهای ریه هستند.

زودترین نوبت دکتر رضا قادری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر رضا قادری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر رضا قادری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر رضا قادری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر رضا قادری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر رضا قادری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر رضا قادری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر رضا قادری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر رضا قادری

دکتر رضا قادری فوق تخصص بیماریهای ریه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر رضا قادری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 104270 هستند. آدرس مطب دکتر رضا قادری تهران است. شما میتوانید از دکتر رضا قادری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر رضا قادری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر رضا قادری

دکتر رضا قادری دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص بیماریهای ریه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر رضا قادری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر رضا قادری فوق تخصص بیماریهای ریه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط