درمانکده
دکتر سیدمجید موسوی موحد

دکتر سیدمجید موسوی موحد

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیدمجید موسوی موحد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیدمجید موسوی موحد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر سیدمجید موسوی موحد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر سیدمجید موسوی موحد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر سیدمجید موسوی موحد چیست؟

دکتر سیدمجید موسوی موحد فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر سیدمجید موسوی موحد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر سیدمجید موسوی موحد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر سیدمجید موسوی موحد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر سیدمجید موسوی موحد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر سیدمجید موسوی موحد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر سیدمجید موسوی موحد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر سیدمجید موسوی موحد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر سیدمجید موسوی موحد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر سیدمجید موسوی موحد

دکتر سیدمجید موسوی موحد فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر سیدمجید موسوی موحد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 34624 هستند. آدرس مطب دکتر سیدمجید موسوی موحد تهران است. شما میتوانید از دکتر سیدمجید موسوی موحد خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر سیدمجید موسوی موحد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر سیدمجید موسوی موحد

دکتر سیدمجید موسوی موحد دارای مدرک فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) و متخصص داخلی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر سیدمجید موسوی موحد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر سیدمجید موسوی موحد فوق تخصص کلیه (نفرولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر