درمانکده
دکتر محمدکاظم خالصی

دکتر محمدکاظم خالصی

مشهد
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

135,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 11:00

آدرس مطب دکتر محمدکاظم خالصی

مطب استان خراسان رضوی

استان خراسان رضوی - شهرستان تربت جام - خیابان المهدی 7 - جنب داروخانه دکتر بهرامی

هنوز بیمارهای دکتر محمدکاظم خالصی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدکاظم خالصی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدکاظم خالصی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدکاظم خالصی چیست؟

دکتر محمدکاظم خالصی متخصص ارتوپدی هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدکاظم خالصی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدکاظم خالصی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدکاظم خالصی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدکاظم خالصی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدکاظم خالصی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدکاظم خالصی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدکاظم خالصی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدکاظم خالصی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمدکاظم خالصی

دکتر محمدکاظم خالصی متخصص ارتوپدی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدکاظم خالصی یکی از پزشکان مشهد با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 97816 هستند. آدرس مطب دکتر محمدکاظم خالصی استان خراسان رضوی - شهرستان تربت جام - خیابان المهدی 7 - جنب داروخانه دکتر بهرامی است. شما میتوانید از دکتر محمدکاظم خالصی خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمدکاظم خالصی 10 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر محمدکاظم خالصی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدکاظم خالصی

دکتر محمدکاظم خالصی دارای مدرک متخصص ارتوپدی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدکاظم خالصی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدکاظم خالصی متخصص ارتوپدی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر