درمانکده
دکتر مسعود فرازپی

دکتر مسعود فرازپی

اصفهان
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:30
مشاوره تلفنی

340,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 17:30
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر مسعود فرازپی

مطب اصفهان

اصفهان - خیابان آمادگاه - نرسیده به چهارراه فلسطین - روبروی ساختمان جامکو - ساختمان آسمان - طبقه اول

هنوز بیمارهای دکتر مسعود فرازپی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مسعود فرازپی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مسعود فرازپی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مسعود فرازپی چیست؟

دکتر مسعود فرازپی دکترا گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر مسعود فرازپی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مسعود فرازپی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مسعود فرازپی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مسعود فرازپی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مسعود فرازپی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مسعود فرازپی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مسعود فرازپی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مسعود فرازپی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر مسعود فرازپی

دکتر مسعود فرازپی دکترا گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مسعود فرازپی یکی از پزشکان اصفهان با سابقۀ کاری بیش از 29 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 24050 هستند. آدرس مطب دکتر مسعود فرازپی اصفهان - خیابان آمادگاه - نرسیده به چهارراه فلسطین - روبروی ساختمان جامکو - ساختمان آسمان - طبقه اول است. شما میتوانید از دکتر مسعود فرازپی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر مسعود فرازپی 5 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر مسعود فرازپی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مسعود فرازپی

دکتر مسعود فرازپی دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مسعود فرازپی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مسعود فرازپی دکترا گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر