دکتر فریبا قدیمی نصیری

دکتر فریبا قدیمی نصیری

تهران
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۳۰ تیر ساعت 15:00
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۳۰ تیر ساعت 09:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر فریبا قدیمی نصیری

مطب شهران

شهران - بین فلکه اول و دوم - بالاتر از بانک سپه - ساختمان ماهان - طبقه 4 - واحد 25

هنوز بیمارهای دکتر فریبا قدیمی نصیری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چگونه می‌توان از دکتر فریبا قدیمی نصیری نوبت دریافت کرد؟

ابتدا نوع نوبت مورد نظر خود را از بین گزینه‌های نوبت حضوری، مشاوره صوتی، متنی و تلفنی انتخاب کنید. سپس تاریخ و ساعت مورد نظرتان را مشخص و فرم اطلاعات مراجعه‌کننده را پر کنید. بعد از پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین، نوبت شما ثبت نهایی می‌شود.

تخصص دکتر فریبا قدیمی نصیری چیست؟

دکتر فریبا قدیمی نصیری متخصص متخصص زنان است. بیماران بسیاری برای درمان لابیاپلاستی، تنگ کردن واژن، واژینوپلاستی، بارداری، زگیل تناسلی به این پزشک مراجعه کرده‌اند.

آیا سایر بیماران از دکتر فریبا قدیمی نصیری رضایت داشته‌اند؟

امتیاز و نظرات بیمارانی را که به این پزشک مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه می‌توانید مشاهده کنید.

اولین نوبت خالی دکتر فریبا قدیمی نصیری چه زمانی است؟

پس از انتخاب نوع نوبت از بین گزینه‌های ویزیت حضوری یا انواع مشاوره‌های آنلاین، تاریخ و ساعت اولین نوبت خالی پزشک به شما نمایش داده می‌شود.

هزینه ویزیت دکتر فریبا قدیمی نصیری چقدر است؟

هزینه ویزیت با توجه به نوع نوبت یا مشاوره‌ای که دریافت می‌کنید متفاوت است. این هزینه در بخش مربوط به انتخاب نوع نوبت در ابتدای همین صفحه نمایش داده می‌شود.

آیا می‌توان از دکتر فریبا قدیمی نصیری مشاوره آنلاین دریافت کرد؟

در صورت وجود امکان دریافت مشاوره از دکتر فریبا قدیمی نصیری، گزینه‌های مشاوره متنی، مشاوره صوتی یا مشاوره تلفنی در بخش انتخاب نوع نوبت نمایش داده می‌شود.

چگونه می‌توان با پشتیبانی درمانکده ارتباط برقرار کرد؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر فریبا قدیمی نصیری

دکتر فریبا قدیمی نصیری متخصص زنان به شماره نظام پزشکی 38041 یکی از متخصصان تهران با بیش از 28 سال سابقه کاری است. شما با استفاده از پلتفرم درمانکده می‌توانید از این پزشک به صورت اینترنتی نوبت حضوری یا مشاوره آنلاین بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاوره آنلاین پزشکی دریافت کنند. در واقع همیشه نیازی به مراجعه حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌ حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است. برای اطلاع از نظرات مراجعه‌کنندگان درباره دکتر فریبا قدیمی نصیری می‌توانید بخش نظرات را مشاهده کنید. همچنین می‌توانید برای ارتباط با پشتیبانی درمانکده جهت دریافت راهنمایی درباره نوبت ثبت‌شده یا مشاوره برای انتخاب پزشک با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

آدرس دکتر فریبا قدیمی نصیری :

  • شهران - بین فلکه اول و دوم - بالاتر از بانک سپه - ساختمان ماهان - طبقه 4 - واحد 25

تجربه دکتر فریبا قدیمی نصیری

اگر در زمینه درمان یا پیشگیری از بیماری‌های لابیاپلاستی,تنگ کردن واژن,واژینوپلاستی,بارداری,زگیل تناسلی به کمک یک پزشک متخصص و باتجربه نیاز دارید، می‌توانید از خدمات دکتر فریبا قدیمی نصیری استفاده کنید. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از خدمات آنلاین درمانکده به دکتر فریبا قدیمی نصیری مراجعه کرده و از خدمات او راضی بوده‌اند.
مطالعه بیشتر