درمانکده
دکتر زبیده دریادل

دکتر زبیده دریادل

مازندران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

180,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۲ مهر ساعت 09:00
مشاوره متنی

120,000

تومان

از همین حالا تا 48 ساعت دیگر
آنلاین
مشاوره تلفنی

150,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 09:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر زبیده دریادل

مطب مازندران

مازندران - شهرستان فریدون کنار - شهدای 24

هنوز بیمارهای دکتر زبیده دریادل نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر زبیده دریادل نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر زبیده دریادل، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر زبیده دریادل چیست؟

دکتر زبیده دریادل متخصص زنان هستند.

زودترین نوبت دکتر زبیده دریادل چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر زبیده دریادل را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر زبیده دریادل مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر زبیده دریادل در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر زبیده دریادل رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر زبیده دریادل مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر زبیده دریادل چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر زبیده دریادل با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر زبیده دریادل

دکتر زبیده دریادل متخصص زنان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر زبیده دریادل یکی از پزشکان مازندران با سابقۀ کاری بیش از 26 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 41575 هستند. آدرس مطب دکتر زبیده دریادل مازندران - شهرستان فریدون کنار - شهدای 24 است. شما میتوانید از دکتر زبیده دریادل خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، مشاوره متنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر زبیده دریادل 10 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر زبیده دریادل جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر زبیده دریادل

دکتر زبیده دریادل دارای مدرک متخصص زنان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر زبیده دریادل مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر زبیده دریادل متخصص زنان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر