درمانکده
دکتر علی میقانی

دکتر علی میقانی

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

140,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۶ مهر ساعت 16:00
مشاوره تلفنی

120,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۸ مهر ساعت 20:00
تماس تلفنی

آدرس مطب دکتر علی میقانی

مطب تهران

تهران - میدان ونک - خیابان ملاصدرا - روبروی بیمارستان بقیه الله - پلاک 203 - واحد 7

هنوز بیمارهای دکتر علی میقانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علی میقانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علی میقانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علی میقانی چیست؟

دکتر علی میقانی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند.

زودترین نوبت دکتر علی میقانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علی میقانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علی میقانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علی میقانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علی میقانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علی میقانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علی میقانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی میقانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر علی میقانی

دکتر علی میقانی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علی میقانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 12 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 74692 هستند. آدرس مطب دکتر علی میقانی تهران - میدان ونک - خیابان ملاصدرا - روبروی بیمارستان بقیه الله - پلاک 203 - واحد 7 است. شما میتوانید از دکتر علی میقانی خدمات رزرو نوبت مطب و مشاوره تلفنی ، دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر علی میقانی 16 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر علی میقانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علی میقانی

دکتر علی میقانی دارای مدرک متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علی میقانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علی میقانی متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر