درمانکده
دکتر حسین محمودیان

دکتر حسین محمودیان

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

130,000

تومان

اولین نوبت خالی: فردا ساعت 16:00

آدرس مطب دکتر حسین محمودیان

مطب تهران

تهران - فلکه سوم تهرانپارس - خیابان 196 غربی - پلاک 49 - طبقه دوم - واحد 2

هنوز بیمارهای دکتر حسین محمودیان نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حسین محمودیان نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حسین محمودیان، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حسین محمودیان چیست؟

دکتر حسین محمودیان متخصص قلب و عروق هستند.

زودترین نوبت دکتر حسین محمودیان چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حسین محمودیان را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حسین محمودیان مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حسین محمودیان در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حسین محمودیان رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حسین محمودیان مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حسین محمودیان چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین محمودیان با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر حسین محمودیان

دکتر حسین محمودیان متخصص قلب و عروق از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حسین محمودیان یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 10 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 140860 هستند. آدرس مطب دکتر حسین محمودیان تهران - فلکه سوم تهرانپارس - خیابان 196 غربی - پلاک 49 - طبقه دوم - واحد 2 است. شما میتوانید از دکتر حسین محمودیان خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر حسین محمودیان 5 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر حسین محمودیان جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حسین محمودیان

دکتر حسین محمودیان دارای مدرک متخصص قلب و عروق هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حسین محمودیان مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حسین محمودیان متخصص قلب و عروق به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر