درمانکده
دکتر گیو شریفی

دکتر گیو شریفی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر گیو شریفی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر گیو شریفی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر گیو شریفی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر گیو شریفی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر گیو شریفی چیست؟

دکتر گیو شریفی متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند.

زودترین نوبت دکتر گیو شریفی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر گیو شریفی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر گیو شریفی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر گیو شریفی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر گیو شریفی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر گیو شریفی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر گیو شریفی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر گیو شریفی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر گیو شریفی

دکتر گیو شریفی متخصص جراحی مغز و اعصاب از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر گیو شریفی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 76396 هستند. آدرس مطب دکتر گیو شریفی تهران است. شما میتوانید از دکتر گیو شریفی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر گیو شریفی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر گیو شریفی

دکتر گیو شریفی دارای مدرک متخصص جراحی مغز و اعصاب هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر گیو شریفی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر گیو شریفی متخصص جراحی مغز و اعصاب به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر