درمانکده
دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی

دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی چیست؟

دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی متخصص پوست و مو هستند.

زودترین نوبت دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی

دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی متخصص پوست و مو از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 125369 هستند. آدرس مطب دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی تهران است. شما میتوانید از دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی

دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی دارای مدرک متخصص پوست و مو هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نگار بحرالعلومی بفروئی متخصص پوست و مو به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر
بیماری های مرتبط