درمانکده
دکتر امین اله نیک اقبالی

دکتر امین اله نیک اقبالی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر امین اله نیک اقبالی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر امین اله نیک اقبالی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر امین اله نیک اقبالی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر امین اله نیک اقبالی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر امین اله نیک اقبالی چیست؟

دکتر امین اله نیک اقبالی فلوشیپ شبکیه هستند.

زودترین نوبت دکتر امین اله نیک اقبالی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر امین اله نیک اقبالی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر امین اله نیک اقبالی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر امین اله نیک اقبالی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر امین اله نیک اقبالی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر امین اله نیک اقبالی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر امین اله نیک اقبالی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر امین اله نیک اقبالی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر امین اله نیک اقبالی

دکتر امین اله نیک اقبالی فلوشیپ شبکیه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر امین اله نیک اقبالی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 24 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 19333 هستند. آدرس مطب دکتر امین اله نیک اقبالی تهران است. شما میتوانید از دکتر امین اله نیک اقبالی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر امین اله نیک اقبالی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر امین اله نیک اقبالی

دکتر امین اله نیک اقبالی دارای مدرک فلوشیپ شبکیه و متخصص چشم هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر امین اله نیک اقبالی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر امین اله نیک اقبالی فلوشیپ شبکیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر