درمانکده
دکتر محمدجواد فرج پور

دکتر محمدجواد فرج پور

تهران
جدید
انتخاب نوع نوبت‌ گیری
راهنمایی
نوبت حضوری

200,000

تومان

اولین نوبت خالی: ۱۳ مهر ساعت 14:00

آدرس مطب دکتر محمدجواد فرج پور

مطب خیابان شریعتی

خیابان شریعتی - پایین تر از ایستگاه مترو شریعتی - بن بست شریفی - پلاک شش - طبقه همکف

هنوز بیمارهای دکتر محمدجواد فرج پور نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمدجواد فرج پور نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمدجواد فرج پور، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمدجواد فرج پور چیست؟

دکتر محمدجواد فرج پور متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر محمدجواد فرج پور چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمدجواد فرج پور را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمدجواد فرج پور مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمدجواد فرج پور در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمدجواد فرج پور رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمدجواد فرج پور مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمدجواد فرج پور چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمدجواد فرج پور با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی
پزشکان پیشنهادی درمانکده

درباره دکتر محمدجواد فرج پور

دکتر محمدجواد فرج پور متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمدجواد فرج پور یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 3 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 142380 هستند. آدرس مطب دکتر محمدجواد فرج پور خیابان شریعتی - پایین تر از ایستگاه مترو شریعتی - بن بست شریفی - پلاک شش - طبقه همکف است. شما میتوانید از دکتر محمدجواد فرج پور خدمات رزرو نوبت مطب دریافت کنید. سریع‌ترین زمان ویزیت دکتر محمدجواد فرج پور 13 مهر است. بیماران و مراجعین دکتر محمدجواد فرج پور جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمدجواد فرج پور

دکتر محمدجواد فرج پور دارای مدرک متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمدجواد فرج پور مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمدجواد فرج پور متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر