درمانکده
دکتر پرشنگ ناظمی

دکتر پرشنگ ناظمی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر پرشنگ ناظمی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر پرشنگ ناظمی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پرشنگ ناظمی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پرشنگ ناظمی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پرشنگ ناظمی چیست؟

دکتر پرشنگ ناظمی متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند.

زودترین نوبت دکتر پرشنگ ناظمی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پرشنگ ناظمی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پرشنگ ناظمی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پرشنگ ناظمی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پرشنگ ناظمی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پرشنگ ناظمی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پرشنگ ناظمی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پرشنگ ناظمی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر پرشنگ ناظمی

دکتر پرشنگ ناظمی متخصص بیماری های عفونی و تب دار از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پرشنگ ناظمی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 17 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 123203 هستند. آدرس مطب دکتر پرشنگ ناظمی تهران است. شما میتوانید از دکتر پرشنگ ناظمی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر پرشنگ ناظمی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پرشنگ ناظمی

دکتر پرشنگ ناظمی دارای مدرک متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پرشنگ ناظمی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پرشنگ ناظمی متخصص بیماری های عفونی و تب دار به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر