درمانکده
دکتر پیام سبحانی

دکتر پیام سبحانی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر پیام سبحانی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر پیام سبحانی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر پیام سبحانی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر پیام سبحانی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر پیام سبحانی چیست؟

دکتر پیام سبحانی فوق تخصص غدد کودکان هستند.

زودترین نوبت دکتر پیام سبحانی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر پیام سبحانی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر پیام سبحانی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر پیام سبحانی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر پیام سبحانی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر پیام سبحانی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر پیام سبحانی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر پیام سبحانی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر پیام سبحانی

دکتر پیام سبحانی فوق تخصص غدد کودکان از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر پیام سبحانی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 11 سال و به شمارۀ نظام پزشکی ۶۰۹۱۷ هستند. آدرس مطب دکتر پیام سبحانی تهران است. شما میتوانید از دکتر پیام سبحانی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر پیام سبحانی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر پیام سبحانی

دکتر پیام سبحانی دارای مدرک فوق تخصص غدد کودکان و متخصص کودکان هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر پیام سبحانی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر پیام سبحانی فوق تخصص غدد کودکان به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر