درمانکده
دکتر حسن شفیعی

دکتر حسن شفیعی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حسن شفیعی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حسن شفیعی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حسن شفیعی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حسن شفیعی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حسن شفیعی چیست؟

دکتر حسن شفیعی متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند.

زودترین نوبت دکتر حسن شفیعی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حسن شفیعی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حسن شفیعی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حسن شفیعی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حسن شفیعی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حسن شفیعی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حسن شفیعی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسن شفیعی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر حسن شفیعی

دکتر حسن شفیعی متخصص بیماری های عفونی و تب دار از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حسن شفیعی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 30 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 71899 هستند. آدرس مطب دکتر حسن شفیعی تهران است. شما میتوانید از دکتر حسن شفیعی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حسن شفیعی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حسن شفیعی

دکتر حسن شفیعی دارای مدرک متخصص بیماری های عفونی و تب دار هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حسن شفیعی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حسن شفیعی متخصص بیماری های عفونی و تب دار به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر