درمانکده
دکتر حسین کاظمی زاده

دکتر حسین کاظمی زاده

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حسین کاظمی زاده به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حسین کاظمی زاده نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حسین کاظمی زاده نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حسین کاظمی زاده، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حسین کاظمی زاده چیست؟

دکتر حسین کاظمی زاده فوق تخصص بیماریهای ریه هستند.

زودترین نوبت دکتر حسین کاظمی زاده چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حسین کاظمی زاده را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حسین کاظمی زاده مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حسین کاظمی زاده در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حسین کاظمی زاده رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حسین کاظمی زاده مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حسین کاظمی زاده چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسین کاظمی زاده با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر حسین کاظمی زاده

دکتر حسین کاظمی زاده فوق تخصص بیماریهای ریه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حسین کاظمی زاده یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 9 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 107519 هستند. آدرس مطب دکتر حسین کاظمی زاده تهران است. شما میتوانید از دکتر حسین کاظمی زاده خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حسین کاظمی زاده جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حسین کاظمی زاده

دکتر حسین کاظمی زاده دارای مدرک فوق تخصص بیماریهای ریه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حسین کاظمی زاده مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حسین کاظمی زاده فوق تخصص بیماریهای ریه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر