درمانکده
سیده فرناز میرحسینی

سیده فرناز میرحسینی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر سیده فرناز میرحسینی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر سیده فرناز میرحسینی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از سیده فرناز میرحسینی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی سیده فرناز میرحسینی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص سیده فرناز میرحسینی چیست؟

سیده فرناز میرحسینی کارشناس تغذیه هستند.

زودترین نوبت سیده فرناز میرحسینی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت سیده فرناز میرحسینی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از سیده فرناز میرحسینی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین سیده فرناز میرحسینی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از سیده فرناز میرحسینی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به سیده فرناز میرحسینی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت سیده فرناز میرحسینی چقدر است؟

هزینه ویزیت سیده فرناز میرحسینی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره سیده فرناز میرحسینی

سیده فرناز میرحسینی کارشناس تغذیه از پزشکان درمانکده‌اند. سیده فرناز میرحسینی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی ت-4688 هستند. آدرس مطب سیده فرناز میرحسینی تهران است. شما میتوانید از سیده فرناز میرحسینی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین سیده فرناز میرحسینی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه سیده فرناز میرحسینی

سیده فرناز میرحسینی دارای مدرک کارشناس تغذیه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به سیده فرناز میرحسینی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از سیده فرناز میرحسینی کارشناس تغذیه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر