درمانکده
دکتر علی کوهی

دکتر علی کوهی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر علی کوهی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر علی کوهی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر علی کوهی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر علی کوهی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر علی کوهی چیست؟

دکتر علی کوهی فلوشیپ اتولوژی گوش هستند.

زودترین نوبت دکتر علی کوهی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر علی کوهی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر علی کوهی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر علی کوهی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر علی کوهی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر علی کوهی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر علی کوهی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر علی کوهی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر علی کوهی

دکتر علی کوهی فلوشیپ اتولوژی گوش از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر علی کوهی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 13 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 112204 هستند. آدرس مطب دکتر علی کوهی تهران است. شما میتوانید از دکتر علی کوهی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر علی کوهی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر علی کوهی

دکتر علی کوهی دارای مدرک فلوشیپ اتولوژی گوش و متخصص گوش، حلق و بینی(ENT) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر علی کوهی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر علی کوهی فلوشیپ اتولوژی گوش به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر