درمانکده
دکتر مازیار امامی خواه

دکتر مازیار امامی خواه

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مازیار امامی خواه به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مازیار امامی خواه نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مازیار امامی خواه نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مازیار امامی خواه، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مازیار امامی خواه چیست؟

دکتر مازیار امامی خواه متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند.

زودترین نوبت دکتر مازیار امامی خواه چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مازیار امامی خواه را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مازیار امامی خواه مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مازیار امامی خواه در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مازیار امامی خواه رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مازیار امامی خواه مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مازیار امامی خواه چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مازیار امامی خواه با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مازیار امامی خواه

دکتر مازیار امامی خواه متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مازیار امامی خواه یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 151487 هستند. آدرس مطب دکتر مازیار امامی خواه تهران است. شما میتوانید از دکتر مازیار امامی خواه خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مازیار امامی خواه جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مازیار امامی خواه

دکتر مازیار امامی خواه دارای مدرک متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مازیار امامی خواه مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مازیار امامی خواه متخصص مغز و اعصاب(نورولوژی) به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر