درمانکده
دکتر محمد مسعود خالصی

دکتر محمد مسعود خالصی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر محمد مسعود خالصی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر محمد مسعود خالصی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر محمد مسعود خالصی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر محمد مسعود خالصی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر محمد مسعود خالصی چیست؟

دکتر محمد مسعود خالصی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند.

زودترین نوبت دکتر محمد مسعود خالصی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر محمد مسعود خالصی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر محمد مسعود خالصی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر محمد مسعود خالصی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر محمد مسعود خالصی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر محمد مسعود خالصی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر محمد مسعود خالصی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر محمد مسعود خالصی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر محمد مسعود خالصی

دکتر محمد مسعود خالصی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر محمد مسعود خالصی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 9 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 147339 هستند. آدرس مطب دکتر محمد مسعود خالصی تهران است. شما میتوانید از دکتر محمد مسعود خالصی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر محمد مسعود خالصی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر محمد مسعود خالصی

دکتر محمد مسعود خالصی دارای مدرک متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر محمد مسعود خالصی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر محمد مسعود خالصی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر