درمانکده
دکتر مریم شریعت مداری

دکتر مریم شریعت مداری

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر مریم شریعت مداری به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر مریم شریعت مداری نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر مریم شریعت مداری نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر مریم شریعت مداری، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر مریم شریعت مداری چیست؟

دکتر مریم شریعت مداری فوق تخصص بیماریهای ریه هستند.

زودترین نوبت دکتر مریم شریعت مداری چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر مریم شریعت مداری را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر مریم شریعت مداری مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر مریم شریعت مداری در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر مریم شریعت مداری رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر مریم شریعت مداری مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر مریم شریعت مداری چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر مریم شریعت مداری با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر مریم شریعت مداری

دکتر مریم شریعت مداری فوق تخصص بیماریهای ریه از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر مریم شریعت مداری یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 100920 هستند. آدرس مطب دکتر مریم شریعت مداری تهران است. شما میتوانید از دکتر مریم شریعت مداری خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر مریم شریعت مداری جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر مریم شریعت مداری

دکتر مریم شریعت مداری دارای مدرک متخصص داخلی و فوق تخصص بیماریهای ریه هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر مریم شریعت مداری مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر مریم شریعت مداری فوق تخصص بیماریهای ریه به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر