درمانکده
دکتر نیما صادقی بنیس

دکتر نیما صادقی بنیس

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر نیما صادقی بنیس به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر نیما صادقی بنیس نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر نیما صادقی بنیس نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر نیما صادقی بنیس، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر نیما صادقی بنیس چیست؟

دکتر نیما صادقی بنیس متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت هستند.

زودترین نوبت دکتر نیما صادقی بنیس چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر نیما صادقی بنیس را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر نیما صادقی بنیس مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر نیما صادقی بنیس در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر نیما صادقی بنیس رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر نیما صادقی بنیس مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر نیما صادقی بنیس چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر نیما صادقی بنیس با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر نیما صادقی بنیس

دکتر نیما صادقی بنیس متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر نیما صادقی بنیس یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 114026 هستند. آدرس مطب دکتر نیما صادقی بنیس تهران است. شما میتوانید از دکتر نیما صادقی بنیس خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر نیما صادقی بنیس جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر نیما صادقی بنیس

دکتر نیما صادقی بنیس دارای مدرک متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت و دکترای حرفه ای دندانپزشک هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر نیما صادقی بنیس مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر نیما صادقی بنیس متخصص متخصص جراحی دهان، فک و صورت به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر