درمانکده
نینا طیبی

نینا طیبی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر نینا طیبی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر نینا طیبی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از نینا طیبی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی نینا طیبی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص نینا طیبی چیست؟

نینا طیبی کارشناس مامایی هستند.

زودترین نوبت نینا طیبی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت نینا طیبی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از نینا طیبی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین نینا طیبی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از نینا طیبی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به نینا طیبی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت نینا طیبی چقدر است؟

هزینه ویزیت نینا طیبی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره نینا طیبی

نینا طیبی کارشناس مامایی از پزشکان درمانکده‌اند. نینا طیبی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 102 سال و به شمارۀ نظام روانشناسی م-12356 هستند. آدرس مطب نینا طیبی تهران است. شما میتوانید از نینا طیبی خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین نینا طیبی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه نینا طیبی

نینا طیبی دارای مدرک کارشناس مامایی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به نینا طیبی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از نینا طیبی کارشناس مامایی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر