درمانکده
دکتر منیژه تقوی زنوز

دکتر منیژه تقوی زنوز

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر منیژه تقوی زنوز به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر منیژه تقوی زنوز نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر منیژه تقوی زنوز نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر منیژه تقوی زنوز، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر منیژه تقوی زنوز چیست؟

دکتر منیژه تقوی زنوز پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر منیژه تقوی زنوز چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر منیژه تقوی زنوز را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر منیژه تقوی زنوز مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر منیژه تقوی زنوز در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر منیژه تقوی زنوز رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر منیژه تقوی زنوز مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر منیژه تقوی زنوز چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر منیژه تقوی زنوز با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر منیژه تقوی زنوز

دکتر منیژه تقوی زنوز عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر منیژه تقوی زنوز یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 33439 هستند. آدرس مطب دکتر منیژه تقوی زنوز تهران است. شما میتوانید از دکتر منیژه تقوی زنوز خدمات دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر منیژه تقوی زنوز جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر منیژه تقوی زنوز

دکتر منیژه تقوی زنوز دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر منیژه تقوی زنوز مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر منیژه تقوی زنوز عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر