درمانکده
دکتر حسن بشارتی راد

دکتر حسن بشارتی راد

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر حسن بشارتی راد به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر حسن بشارتی راد نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر حسن بشارتی راد نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر حسن بشارتی راد، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر حسن بشارتی راد چیست؟

دکتر حسن بشارتی راد پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر حسن بشارتی راد چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر حسن بشارتی راد را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر حسن بشارتی راد مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر حسن بشارتی راد در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر حسن بشارتی راد رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر حسن بشارتی راد مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر حسن بشارتی راد چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر حسن بشارتی راد با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

درباره دکتر حسن بشارتی راد

دکتر حسن بشارتی راد عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر حسن بشارتی راد یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 73963 هستند. آدرس مطب دکتر حسن بشارتی راد تهران است. شما میتوانید از دکتر حسن بشارتی راد خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر حسن بشارتی راد جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر حسن بشارتی راد

دکتر حسن بشارتی راد دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر حسن بشارتی راد مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر حسن بشارتی راد عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر