درمانکده
دکتر اسماعیل فیضی

دکتر اسماعیل فیضی

تهران
جدید
غیر فعال

نوبت‌‌های دکتر اسماعیل فیضی به زودی فعال می‌شود.

پزشکان پیشنهادی درمانکده

هنوز بیمارهای دکتر اسماعیل فیضی نظر خود را ثبت نکرده‌اند.

پرسش و پاسخ
مشاهده بیشتر
سوالات متداول

چطور می‌توانم از دکتر اسماعیل فیضی نوبت دریافت کنم؟

در قسمت بالای صفحه نوبت دهی دکتر اسماعیل فیضی، می توانید نوع نوبت گیری خود را از بین ویزیت در مطب و انواع مشاوره آنلاین انتخاب کنید.

تخصص دکتر اسماعیل فیضی چیست؟

دکتر اسماعیل فیضی پزشک عمومی هستند.

زودترین نوبت دکتر اسماعیل فیضی چه زمانی است؟

پس از تعیین نوع نوبت گیری از بین ویزیت در مطب، مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری، می توانید زودترین زمان رزرو نوبت دکتر اسماعیل فیضی را مشاهده کنید.

آیا می‌توانم از دکتر اسماعیل فیضی مشاوره آنلاین دریافت کنم؟

در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین دکتر اسماعیل فیضی در بالای صفحه، امکان رزرو مشاوره آنلاین متنی، مشاوره آنلاین صوتی یا مشاوره تصویری را دارید.

آیا سایر بیماران از دکتر اسماعیل فیضی رضایت داشته اند؟

شما می‌توانید امتیاز سایر بیمارانی را که به دکتر اسماعیل فیضی مراجعه کرده‌اند، در بخش نظرات همین صفحه مشاهده نمایید.

هزینه ویزیت دکتر اسماعیل فیضی چقدر است؟

هزینه ویزیت دکتر اسماعیل فیضی با توجه به نوع نوبت یا مشاوره ای که از ایشان می گیرید متغیر است و پساز انتخاب نوع ویزیت خود، می توانید هزینه را مشاهده کنید.

چطور با پشتیبانی درمانکده ارتباط بگیرم؟

برای برقراری ارتباط با پشتیبانی، می‌توانید از چت آنلاین سایت استفاده کنید و یا با شماره 02137617000 تماس بگیرید.

شماره تماس پشتیبانی

درباره دکتر اسماعیل فیضی

دکتر اسماعیل فیضی عمومی عمومی از پزشکان درمانکده‌اند. دکتر اسماعیل فیضی یکی از پزشکان تهران با سابقۀ کاری بیش از 8 سال و به شمارۀ نظام پزشکی 47012 هستند. آدرس مطب دکتر اسماعیل فیضی تهران است. شما میتوانید از دکتر اسماعیل فیضی خدمات مشاوره صوتی ، دریافت کنید. بیماران و مراجعین دکتر اسماعیل فیضی جهت تماس با ایشان می‌توانند با شمارۀ تلفن 02137617000 تماس بگیرند.

پیشینه و سابقه دکتر اسماعیل فیضی

دکتر اسماعیل فیضی دارای مدرک کارشناس عمومی هستند. تاکنون بیماران بسیاری با استفاده از وبسایت درمانکده به دکتر اسماعیل فیضی مراجعه نموده و از خدمات ایشان راضی بوده‌اند. شما با استفاده از درمانکده می‌توانید از دکتر اسماعیل فیضی عمومی عمومی به صورت اینترنتی نوبت یا مشاوره بگیرید. نوبت‌گیری اینترنتی در درمانکده به ۲ روش نوبت‌دهی آنلاین مطب پزشک برای مراجعه حضوری در زمان دلخواه شما و همین‌طور مشاوره آنلاین تلفنی، صوتی، متنی و ویدیویی انجام می‌شود. بیماران و مراجعین محترم می‌توانند بخش بزرگی از مسائل و راهنمایی‌های پزشکی خود را با دریافت مشاورۀ آنلاین پزشکی دریافت کنند؛ در واقع همیشه نیازی به مراجعۀ حضوری به مطب نیست و در بسیاری از موارد، مشاوره آنلاین تلفنی، متنی، صوتی با تصویری با پزشک، راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک است.
مطالعه بیشتر